Ukončení sezony

Datum konání:
29.10.2022

29.10.2022 Ukončení sezony

V pozdním odpoledni jsme uspořádali hasičské posezení v kvasejovickém klubu (bývalý hostinec). Jeho součástí bylo ukončení sportovní sezony. Byly zhodnoceny úspěchy i nezdary všech týmů. Letošní sezonu provázely problémy s naší stříkačkou PS12 a hlavně díky tomu se příliš nedařilo. Mezi úspěchy však bylo možné vyzdvihnout např. některé výkony ženského družstva, jako postup na okresní kolo, rekord v požárním útoku (24,47s) či největší účast na soutěžích od roku 2009 - konkrétně se účastnily osmi soutěží, z kterých přivezly hned 7 pohárů (1x 1.m, 2x 2.m, 4x 3.m). Muži z osmi soutěží získali poháry tři (1x 2.m a 2x 2.m). U dětí to byly hlavně výkony v obou kolech hry Plamen, kdy se umístily na předních příčkách v celém okrese.  Děti tak ze šesti soutěží získali jedno prvenství a jednou byly na druhém místě. Byla zde již druhý rok vyhlášena nová cena - „nejzajímavější sportovní počin sezony“ – tj. sportovní okamžik ze všech letošních soutěží, který byl něčím zvláštní, zajímavý či úsměvný. Tentokrát si cenu odnesl Jan Marko za proudaře na domácí soutěži, kdy se doslova popral jak s kopečkem, tak s proudnicí a k tomu se mu podařilo vše ustát a dokončit. Na ukončení se sešli téměř všichni sportovci, kteří letos běhali (25) a i další hasiči z našeho sboru. Mimo shrnutí sezony nechyběly ani záběry a fotografie ze všech soutěží. Hasiči si pochutnali jak na pití, tak i na pečené předuzené kýtě a dalším drobném občerstvení. Nejdůležitější ale bylo to, že jsme se společně sešli. Všem sporťákům díky za sezonu.