Úvodní stránka > HASIČI > E-kronika > E-kronika 2015 > Soutěž Pleše

Soutěž Pleše

Datum konání:
13.6.2015

13.6.2015
O víkendu jsme se vydali na tradiční soutěž do Pleší. Tentokrát místní hasiči slavili jejich výročí a tak jsme jejich program obohatili o ukázku s naším zásahovým vozidlem RZA, s kterým jsme provedli ukázku hašení hořícího automobilu. Předtím však byly na pořadí hasičské útoky. Dospělí tradičně se zrcadlově otočenou kádí a základnou. Z celkem 10ti mužských družstev  pokus našeho A-týmu 26,34s stačil pouze na 4. místo. I když rozběh vypadal hodně slibně, měli jsme chybičky na savicích a také kvůli přehnuté hadici vystříkl druhý proud o cca 3 vteřiny později. Nebýt tohoto zpoždění, byl by to jasně vítězný čas. Takový je ale sport. První místo získali domácí. Na této soutěži také běžely naše děti. Po pádu strojníka na rozmočeném terénu to nebyl úplně stoprocentní čas, ale i tak z toho nakonec bylo velmi pěkné třetí místo z pěti startujících týmů a naše děti si tak odnesly krásné medaile.