obrazek

Změna velikosti písma

Vyhledat v textu

Drobečková navigace

Úvodní stránka > HASIČI > e-kronika > e-kronika 2014 > Soutěž Lžín

Soutěž LžínDatum konání:
28.6.2014

28.6.2014
V pátek jsme pomáhali místnímu hostinci v pořádání zábavy punk-rockových kapel na parketě. Ta se ale příliš nevyvedla co do počtu příchozích. Náladu jsme si tak chtěli spravit ve sportu následující den v sobotu.

Součástí oslav 115. výročí od založení sboru ve Lžíně byla také hasičská soutěž, které jsme se zúčastnili. Na začátek pronesl starosta sboru s velitelem několik slov o historii sboru a následovalo předání medailí, čestných uznání a pamětních listů. Pak už se v horkém dni rozjela naplno hasičská soutěž na 2B hadice, zřetelné sání a nástřikové terče. První běžely ženy. Naše zaběhly čas 48,76s a z celkem čtyř družstev skončili na 3. místě. Následovaly naše děti, které změřily síly s dětmi s Klenova. Jejich čas 24,90s stačil na zisk prvního místa. Mužské družstvo ukázalo moc pěkný výkon (čas 29,15s), kterým získali krásné 2. místo před domácím Lžínem. Následovaly čtyřčlenné pivní/limo štafety, kterých se zúčastnily všechny naše děti, které do sudého počtu doplnil L. Hanzal a také naše mužské družstvo. Ani jednomu družstvu se však příliš pití nevyvedlo.  Hlavním rozhodčím dne byl spravedlivý sudí – náš Jarda Mendlů.

Sestavy:
M: Hanzal L., Votápek R., Šimek M., Paleček M., Kozel J., Mendl R., Chlaň F.
Ž: Mendlová J., Šimková J., Krbcová L., Koubová L., Paseková I., Bubníková R., Korandová K.
D: Albrechtová T., Koubovcová T., Šimek M. ml., Koranda F., Kujal D., Kozlová B., Kujalová M.


Komentáře


Žádné komentáře doposud nebyly přidány.

Přidat komentář

Vámi zadané osobní údaje budeme zpracovávat my, a to pro možnost vám odpovědět. Bližší informace naleznete v zásadách zpracování osobních údajů