Úvodní stránka > HASIČI > e-kronika > e-kronika 2022 > Soutěž Roseč

Soutěž Roseč

Datum konání:
5.7.2022

5.7.2022 Soutěž Roseč

Již podruhé jsme vyjeli na sváteční noční soutěž do Roseče. Stejně jako loni se soutěž konala na návsi tamní obce a jako první běžely děti, které povrch náležitě promočily vodou. Cca okolo 21h začala dospělá družstva. Ženy měly opět složitější zápolení v tom, že neměly rozdělené kategorie na PS12 a silné, ale pouze kategorii jednu. Tady běžela naše děvčata na úzké hadice a stříkačku FOX. Navíc byly držitelky prvenství z loňského roku. Během jejich pokusu se ale nepodařilo ideálně nasadit koš a tak z toho byl čas 34,33s. Z celkem šesti zúčastněných to však i tak stačilo na bronzové 3. místo. Muži měli opět kategorie rozdělené a tak běželi s PS12tkou. Během pokusu však došlo k rozpojení hadice ze stříkačky a než se vše podařilo napravit, byl z toho čas 35,86s a výsledné 5. místo z osmi v kategorii. Letos vše běželo jak po másle a tak jsme nástup a vyhodnocení měli přesně o půlnoci.