Plamen a THL

Datum konání:
13.5.2017

13.5.2017 Plamen a THL

Tuto sobotu vyvrcholila celoroční dětská hra Plamen a to jarním kolem v Táboře. V teplém počasí v doprovodu občasných přeháněk se naše dětské družstvo poměřilo s dalšími kolektivy v kategorii starších. Nejlépe jsme si vedli ve štafetě 4x60m, kde jsme skončili na prvním místě. Požární útok se rovněž vyvedl a čas 17,58s znamenal druhé místo. Štafeta CTIF byla hodnocena jednou chybkou (+10 trestných bodů) a znamenala místo osmé. Z podzimního kola jsme si přivezli místo desáté ze závodů požárnické všestrannosti a šesté místo za štafetu požárních dvojic. Naděje na medailové umístění však zhatila disciplína požární útok CTIF, která se hodně nepovedla a po 30 trestných bodech z toho bylo místo patnácté. I když jsme "pokukovali" po medailových pozicích, tak po sečtení všech bodů jsme skončili celkově v ročníku 2016-2017 na 6. místě z 23 kolektivů. I tak ale můžeme říci, že je to úspěch a poděkování za vzornou reprezentaci si zaslouží jak všechny děti, tak trojice vedoucích. Pro nás to byla také první soutěž, na kterou jsme vyjeli popré pohormadě s naším DA Ford.

Všechny čtyři disciplíny jsou natočeny na video a po zpracování budou k dispozici.

Sestava: Kozlová B., Šimek M., Koubovcová T., Koranda F., Kujalová M., Holubová T., Kujal D.

DSCN6651.JPGDSCN6655.JPGDSCN6656.JPGDSCN6657.JPGDSCN6659.JPGDSCN6661.JPGDSCN6667.JPGDSCN6668.JPGDSCN6669.JPGDSCN6670.JPGDSCN6673.JPGDSCN6678.JPGDSCN6679.JPGDSCN6680.JPGDSCN6681.JPGDSCN6683.JPGDSCN6684.JPGplamen 2016-2017.jpg

Mezitím co jsme sportovali s dětmi, jsme také stejně jako loni, asistovali při hasičské soutěži ve Dvorcích. Tady se běžela táborská hasičská liga. Naším úkolem bylo doplňování kádě z naší CAS 25.