Úvodní stránka > HASIČI > e-kronika > e-kronika 2014 > Okrsková soutěž

Okrsková soutěž

Datum konání:
31.5.2014

31.5.2014
Soutěžní sezonu jsme nemohli zahájit jinak než okrskovou soutěží. Ta se konala letos ve Lžíně a jak je tomu zvykem, pro málo družstev byl spojen okrsek Soběslav, Tučapy a Dírná. I tak byl ale počet družstev malý a zúčastnilo se pouze pět mužských a dvě ženská družstva. Jelikož celý týden pršelo, nebyla dráha pro běh na 100m s překážkami úplně ideální. Z celkem 21 startujících byly naši muži na místech: 10. M. Paleček (25,43), 11. J. Marko (25,81), 14. F. Chlaň (28,25), 15. P. Skupa (28,97), 16. R. Mendl (29,24), 18. D. Klečacký (32,69), 19. J. Mendl ml. (33,91), 20. R. Votápek (43,41). Součet družstva A: 80,48 a průběžné 4. místo, B: 89,91 a průběžné 5. místo. Žen běželo celkem 8. Naše výsledky: 2. R. Bubníková (28,16), 5. M. Koubová (33,00), 6. L. Matoušková (33,34), 7. I. Paseková (38,28). Celkový čas žen 94,5 a průběžné 2. místo. Následovaly útoky. Tam se družstvu A povedl čas 27,75 – druhý nejrychlejší čas soutěže, družstvu B 28,78 – třetí nejrychlejší čas soutěže a družstvo žen bohužel svůj pokus nedokončilo. Po sečtení časů z obou disciplín byl výsledek soutěže: 1. Vesce, 2. Lžín, 3. Přehořov A, 4. Tučapy, 5. Přehořov B. V ženách vyhrál Lžín před Přehořovem. Hlavním rozhodčím byl osvědčený p. Šustr, kterému pomáhal náš Jarda Mendlů.