Drobečková navigace

Úvodní stránka > Aktuality v obci > pouťový program

pouťový programDatum konání:
9.7.2013

Za několik dnů se bude opět po roce u nás konat pouť u Sv. Anny. Společně s poutí nás bude čekat i doprtovodný kulturní program.

Jako první se na předpouťové taneční zábavě představí nám již známá kapela PARKÁN. Zábava se bude konat v sobotu 20.7. v parku na parketě, který bude otevřen již ve 20:00.

Další taneční akcí bude disko-dance akce v pátek 26.7. od 20:00. Letos se však tato oblíbená akce pod hvězdami přesune pod kostelíček Sv. Anny na asfaltové hřiště. Během celého večera budou v provozu pouťové atrakce.

V sobotu 27.7. se již budou moci nabažit milovníci sportu a to předvším fotbalu. Bude se totiž konat 9. ročník Svatoannenského pouťového turnaje. Letos se zajisté pokusí obhájit první místo náš domácí celek, který loni poprvé v historii turnaje vyhrál. Jednou z cen pro vítěze je mimo jiné i sud piva. Večer se pak můžete povozit na pouťových atrakcích či potrénovat střelbu vzduchovkou na nedělní pouť.

Nedělní program 28.7. - pouťový den bude zahájen mší v kostelíčku Sv. Anny. Začátek mše je naplánován na 11:00.

Pokračovat dále bude již pouťové veselí na atrakcích. Během dne a to přímo na pouti bude celý den až do večerních hodin hrát oblíbená kapela Vysočinka. Zatancovat či zaspívat si můžete přijít již od 13:30 na asfaltové hřiště pod kostelíčkem Sv. Anny.

Pokud máte rádi poutě, sporotvní či kulturní akce, můžete rovněž navštívit ve dnech 13. a 14.7. sousední ves Meznou, kde vás čeká např. tradiční nohejbalový turnaj, či taneční zábava. Více informací naleznete na internetových stránkách obce: www.obecmezna.cz


Vyhledat v textu

23. 6. Zdeňka

Zítra: Jan

Přehořov

Návštěvnost stránek

171579
prehorov_foot.png