Úvodní stránka > Obec > Aktuality v obci > Nohejbalový turnaj

Nohejbalový turnaj

Datum konání:
16.1.2016

V sobotu 16. 1. se uskutečnil již 4. ročník nohejbalového turnaje trojic. Přehořovský turnaj byl jako vždy odehrán ve sportovní hale v Soběslavi. Letos se zúčastnilo celkem 9 družstev, která odehrála své zápasy ve dvou skupinách, kde se hrálo každý s každým dva sety. Do semifinále postoupilo ze skupiny A Veselí nad Lužnicí a Planá nad Lužnicí. Ze skupiny B pak Mezná a Přehořov. V semifinále bylo nad Přehořovem úspěšnější Veselí, které vyhrálo v utkání hraném na dva vítězné sety 10:6 a 10:7. Ve druhém semifinále musel rozhodnout o postupujícím až set třetí a tam se štěstí přiklonilo ke družstvu z Plané. Mezná vs Planá nakonec 10:9, 4:10 a 8:10. V bitvě o třetí místo zvítězila Mezná nad Přehořovem 10:7 a 10:5. Finále bylo bitvou dvou mužstev nad Lužnicí. Štastnější byli nakonec borci z Plané, kteří porazili Veselí 10:7 a 10:5.